İade ve Değişim

Sezon Ürünleri

Eğer satınalma yaptığınız bir ürünü iade etmek istiyorsanız, ürününüzü nasıl iade edeceğinize bilgi almak için lütfen info@saudeistanbul.com adresine mail atınız.İade talebi oluşturulmadan gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

İade talebiniz ürün elimize ulaştıktan sonra 7 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Türkiye için iade etmek istediğiniz ürünleri Aras Kargo ile gönderdiğiniz takdirde kargo ücreti alınmayacaktır.Ücretsiz kargo kodu için lütfen info@saudeistanbul.com adresine mail atınız.Yurtdışı siparişleriniz için ise kargo ücreti iadesi yapılmamaktadır.

İndirimli Ürünler

İndirimde olan ürünler için geri ödeme yapılmayacaktır. Tüm satış kalemleri nihai satıştır.

Hatalı Ürün

Satınalma yaptığınız ürün ile ilgili herhangi bir deformasyon farkederseniz, ürünü teslim aldığınız günden itibaren 3 iş günü içinde değişim talebinde bulunabilirsiniz.Bu durumda ücretsiz olarak değişimi sağlanacaktır.Bütün ürünler kargo tesliminden önce kalite kontrolden geçmektedir.Üründe müşteri kaynaklı bir deformasyonun tespit edilmesi halinde iade yada değişim kabul edilmeyecektir.

İade koşulları

İade edilen veya değiştirilen ürünler orijinal durumda (deforme olmadıkça), yani yeni, giyilmemiş, yağlanmamış ve satılabilir durumda olmalıdır.Tüm etiketler yerinde olmalı, hijyenik koruyucu ağ bantları deforme olmamalı ve asla çıkarılmamalıdır. Yeni durumda olmayan ve kirlenmiş, hasar görmüş, yıkanmış, yanlış kullanılmış veya etiketleri eksik olan ürünler alıcıya iade edilecektir.Alıcıya tekrar iadesi için kargo ücreti alıcıya ait olacaktır.Saúde Istanbul, kötü paketlenmiş veya hasar görmüş herhangi bir iadeyi reddetme hakkını saklı tutar.Bir sipariş verildikten sonra, sipariş gönderildikten sonra iptali söz konusu değildir. Ancak, ürün henüz gönderilmemişse, Saúde Istanbul ile hemen iletişime geçerek iptal edebilirsiniz. info@saudeistanbul.com

İade İşlemleri:

İadeler, iade edilen ürünün teslim alınmasından itibaren 3 iş günü içinde yapılacaktır.İadenizin tarafınıza ulaşması 5-7 iş gününü bulabilir.